• Dbaj o zdrowie każdego dnia!
img

Młody jęczmień na odchudzanie. Jego stosowanie szybko przyniesie upragnione efekty!

Od jakiegoś już czasu można rzeczywiście dużo słyszeć o doskonałym działaniu młodego jęczmienia, który będzie gwarantował nam rewolucję w organizmie. Sproszkowana postać, którą uzyskuje się przez wyciskanie oraz wirowanie. Dzięki temu będzie można zachować tam maksimum cennych składników.

Młody jęczmień – odchudzanie

Swoją wielką popularność młody jęczmień będzie zawdzięczał dużej zawartości błonnika oraz właściwościom odchudzającym, które będą ułatwiać utratę kilogramów. Będzie się tak działo, ponieważ to właśnie sproszkowany jęczmień powiększa uczucie sytości po zjedzonym posiłku i oczyści nasze drogi pokarmowe. Może on poprawiać pracę naszych jelit, oczyszcza je z toksyn i zanieczyszczeń, dzięki temu nie będzie problemów z zaparciami.

Równowaga kwasowo - zasadowa

​Chlorofil chroni nasz organizm w zakresie utrzymania równowagi kwasowo zasadowej, dzięki któremu będzie można utrzymać odpowiednią wagę. Do organizmu dostaną się licznie cenne składniki odżywcze.

jęczmień wykorzystanie

Zastosowanie jęczmienia

Jeśli chodzi o podawanie młodego jęczmienia najczęściej rozpuszcza się go w letniej wodzie i spożywa pół godziny przed posiłkiem dwa razy dziennie. To metoda skuteczna, która będzie działać na nasz organizm odchudzająco i poprawi stan zdrowia ( http://www.duochlorofil.pl/sklad-i-opinie-naukowe ). Jęczmień dodawać można do zup, sosów czy tez jogurtów. Świetnie sprawdzi się jako dodatek do soków czy koktajli.

Młody jęczmień - efekty

Młody jęczmień, jeśli będzie spożywany systematycznie może przynosić widoczne efekty i liczne korzyści dla organizmu. Ma bardzo dużo cennych witamin oraz minerałów i enzymów. Pod tym względem będzie podobny do brokuła. Posiada dużo wapnia, więcej niż pszenica aż 37 razy. Wzmacnia kości, i może poprawiać wygląd włosów oraz paznokci. Młody jęczmień będzie się określać jako zieloną krew, ponieważ jest tam wiele witamin, minerałów oraz aminokwasów. Wspomagać będzie oczyszczenie organizmu z toksyn, doda energii, sił witalnych, pozwala pokonać zbędne kilogramy. Zawarty w tym składniki chlorofil to gwarancja szybkiego metabolizmu tłuszczów i zmniejszenie poziomu złego cholesterolu we krwi. Młody jęczmień ma działanie przeciwzapalne i dezynfekujące, co przyspieszy leczenie ran. Można spożywać go w formie rozpuszczonej w wodzie przed posiłkiem, albo też będzie można dodawać go do zup czy soków. W ostateczności przyjmować można kapsułki, które przyniosą również efekty.

Redakcja gwiezdnesufity.pl

Zobacz również