• Dbaj o zdrowie każdego dnia!
img

Chlorofil – ukrywany fenomen zdrowia i eliksir młodości

Wiele osób będzie czerpać przyjemność ze słońca. Gdy będziemy regularnie przebywać w promieniach słonecznych będziemy mogli czuć się lepiej. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że mamy także upłynnioną formę światła słonecznego a więc chlorofil.

Płynny chlorofil

Będzie on tak samo ważny jak promienie słoneczne ( http://www.duochlorofil.pl/sklad-i-opinie-naukowe ). Życie nie jest możliwe bez słońca, ale nie będzie możliwe również bez chlorofilu. Jest to płynna energia słoneczna. Regularne picie drinków z dodatkiem chlorofilu to szansa na piękny opalony odcień skóry. Spożywanie go w dużych ilościach to jak kąpiel słoneczna dla naszych organów wewnętrznych. Jego cząsteczki są uderzające podobne do cząstek hemu jaki znajduje się w naszej krwi. Uzdrawiać będzie nasze narządy, oczyszczać je a nawet niszczyć część tych wrogów z naszego organizmu.

Chlorofil niezbędny jest dla ludzi, którzy:

- nie mają światła słonecznego w odpowiedniej ilości

- są przemęczone, zestresowane

oczyszczanie chlorofilem

Zielenina, która cechuje się wysoką zawartością chlorofilu i wieloma składnikami odżywczymi to najbardziej zasadowe pożywienie, jakie jest na naszej planecie. Jeśli będziemy wprowadzać do diety zielone koktajle, możemy oczekiwać, że nasz organizm utrzyma odpowiedni poziom pH. W liściach roślin pod wpływem światła słonecznego dokonuje się proces fotosyntezy. Pochłaniany będzie dwutlenek węgla zawarty w powietrzu. Chlorofil to zielony pigment, który absorbuje światło słoneczne i tworzy energie chemiczną. Chlorofil to taki składnik, który jest bardzo podobny do ludzkiej krwi i jedyna różnica będzie taka, że w ludzkiej krwi w centrum hemoglobiny jest żelazo a tutaj będzie magnez.

Oczyszczanie organizmu

Ciało oczyszczone będzie sprawne i będzie dobrze trawić, dobrze przyswajać a jego właściciel będzie miał wiele energii oraz wigoru. Słabość, choroba to takie stany, które w osłabionym organizmie pojawią się bardzo szybko, ale organizm oczyszczony nie musi się tego obawiać. Dlatego rzeczywiście warto spożywać takie składniki, które mogą gwarantować oczyszczenie organizmu i usunięcie zbędnych składników przemiany materii. Dzięki chlorofilowi to oczyszczenie będzie rzeczywiście możliwe. Ilość doskonałych działań tego składnika jest rzeczywiście ogromna i powinno nam zawsze zależeć na tym, by to wszystko wykorzystywać dla własnego dobra, by cieszyć się dobrym zdrowiem.

Redakcja gwiezdnesufity.pl

Zobacz również