• Dbaj o zdrowie każdego dnia!
img

Chlorofil-eliksir zdrowia i witalności!

Chlorofil w płynie

Chlorofil to płynna energia słoneczna ( http://www.duochlorofil.pl/sklad-i-opinie-naukowe ). Będzie ona uzdrawiać nasze narządy, oczyszcza je oraz niszczy wrogów, którzy żyją w naszym organizmie. Dzięki nim będzie można poradzić sobie między innymi z bakteriami, grzybami oraz komórkami rakowymi. Chlorofil będzie bardzo ważnym dodatkiem w diecie osoby, która nie ma odpowiedniej ilości światła słonecznego każdego dnia. Dlatego na te elementy będzie trzeba zwracać uwagę.

Pod jaką postacią można więc spożywać upłynnione formy promieni słonecznych? Chlorofil będzie najliczniej w składnikach zielonych. Najlepszym elementem są zielone części porów, naci pietruszki, selera, ogórki, liście młodych buraków. Co ciekawe jedzenie zielonych warzyw nie jest tak efektywne jak picie koktajli z ich udziałem. To wszystko gwarantuje nam zdrowie. nie można także korzystać z sokowirówki, ponieważ niszczy ona to co najcenniejsze.

Chlorofil

leczniczy chlorofil ​W liściach roślin pod wpływem światła słonecznego dokonuje się fotosynteza, w której to będzie pochłaniany dwutlenek węgla zawarty w powietrzu. Chlorofil jest to zielony pigment, który absorbuje światło słoneczne i tworzy z niego energię chemiczną. W wyniku tego będzie on gwarantował między innymi sprawny transport tlenu w organizmie i sami wykorzystamy jego pozytywne działanie. Jeśli chodzi o chlorofil jest on bardzo podobny do hemoglobiny i różni się tylko tym, że w centrum znajdować się będzie atom magnezu a w hemoglobinie jest to atom żelaza.

Leczenie chlorofilem

Chlorofil ma doskonały wpływ na nasz organizm, będzie miał właściwości hamujące rozwój guzów, chroni nas przed nowotworami, może zapobiegać zmianom w DNA. Niekiedy będzie także blokował przekształcanie zdrowych komórek w komórki rakowe, dezaktywuje karycnogeny, wspomaga leczenie anemii, zwiększa krzepliwości krwi. Może chronić organizm przed pierwiastkami ciężki, neutralizuje szkodliwe działanie białka, usuwa pozostałości po lekach, likwiduje brzydki zapach potu. Lista tych pozytywnych efektów jakie niesie za sobą chlorofil jest rzeczywiście bardzo długa i warto wykorzystać te możliwości jakie niesie za sobą, dzięki niemu praktycznie wszystkie organy w naszym ciele będą mogły funkcjonować znacznie lepiej, dlatego warto to wykorzystać.

Redakcja gwiezdnesufity.pl

Zobacz również